Щойно! План припинення війни: таємні зустрічі СաА, ЄС та Британії – Україну не запросили?

Країни-партнери активно працюють над планом припинення війни в Україні. От тільки саму Україну на ці зустрічі не кличуть. США, Євросоюз та Великобританія почали проводити регулярні зустрічі, мета яких – створення дипломатичного плану припинення війни.

Про це повідомляє CNN.

“Серед тем були пункти про зобов’язання України дотримуватися нейтралітету щодо НАТО в обмін на деякі гарантії безпеки, а також переговори між Україною та Росією про майбутнє Криму та Донбасу”, – повідомляє видання.

За інформацією CNN, на переговорах країни намагаються визначити приблизні параметри плану мирного врегулювання, який можна було б запропонувати Україні для подальшого обговорення.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що він готовий до переговорів із володимиром путіним щодо відведення ворожих військ на позиції до повномасштабного вторгнення, проте все ускладнюється новими доказами звірств військових рф на українських територіях.

Також 30 травня, у понеділок, відбулася телефонна розмова лідерів Росії та Туреччини Володимира Путіна та Реджепа Ердогана.

Турецький президент заявив, що Анкара готова організувати зустріч між Росією, Україною та Організацією Об’єднаних Націй у Стамбулі. Також турецька сторона готова взяти участь у можливій наглядовій місії на території України, але це можливо тільки після відповідних домовленостей між москвою та Києвом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.