Терміново! Україна нарешті закриє небо! Перաі подробиці… ! (Biдео)

Сьогодні Україна не отримує потрібних обсягів озброєнь від Заходу, однак все зміниться після того, як в повноцінному порядку запрацює ленд-ліз. Київ отримає не тільки радянську авіацію, а й американські винищувачі F-15 або F-16.

Українські льотчики навчатимуться керувати новими літаками. Також держава отримає системи протиракетної та протиповітряної оборони, щоб закрити небо від ударів з повітря. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, повідомляє Главред.

У ефірі Україна 24 він розповів про те, що сьогодні західна зброя надходить до Києва в недостатніх обсягах. Кількість партій не відповідає потрібним запитам. Якісний стрибок у кількості зброї, коли з’явиться можливість озброїти українські військові частини, очікується після повноформатного запуску ленд-лізу.

Жданов переконаний у тому, що Україна також зможе отримати і американські винищувачі – F-15 або F-16.

“Серед іншого, не тільки авіація радянського зразка, а й, швидше за все, авіацію буде представлено літаками західних зразків, наприклад, F-16 або F-15”, – зазначив експерт.

За його словами, буде проведена перепідготовка українських льотчиків. Наші пілоти вже пробували літати на таких військових літаках, тому основа для навчання є.

“Буде перепідготовка. Ніхто не пересадить пілота з Міг-29 на F-15 або F-16. Наші пілоти кажуть, що це зовсім інша філософія польотів. Так висловився один наш пілот після пробного польоту на F-16. Як з’ясувалося, наші пілоти вже пробували на них літати. Є вже якась основа”, – додав військовий експерт.

Також він вважає, що у України за допомогою зброї від Заходу з’явиться можливість закрити небо.

Він також упевнений, що постачання західної зброї можуть посприяти “закриттю неба”. Ймовірно, протиракетні і протиповітряні системи поставлять на друге-третє місце в списку озброєнь.

“У переліку озброєнь системи ПРО та ППО повинні стояти на другому, максимум, на третьому місці. Тому що потрібно захистити постачання зброї від ракетних ударів Росії. А може ППО буде в пріоритеті для того, щоб закрити небо, а потім вже здійснювати постачання”, – підкреслив Олег Жданов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.