Після такого РФ вже не оговтається! В Кремлі почалось немислиме: розвідка все злила!

Від командування війною в Україні вже відсторонили низку командирів Останніми тижнями Росія звільнила низку вищих командирів, які, як вважається, погано спрацювали на початкових етапах вторгнення в Україну.

Зокрема, серед відсторонених генерал-лейтенант Сергій Кисель, який командував елітною 1-ю гвардійською танковою армією, та який не зміг захопити Харків, – зазначає в ранковому зведенні британська розвідка.

Командувач Чорноморського флоту Росії віце-адмірал Ігор Осипов ймовірно також був відсторонений після затоплення крейсера «Москва» у квітні.

Що стосується начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова, то він, ймовірно, залишається на посаді, але неясно, чи довіряє йому ще президент Путін.

«Культура приховування та козлів відпущення, ймовірно, поширена в російській військовій системі та системі безпеки. Багато чиновників, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, будуть все більше відволікатися на спроби уникнути особистої відповідальності за оперативні невдачі Росії», – зазначають аналітики британського Міністерства оборони.

Це, ймовірно, створить додаткове навантаження на російську централізовану модель командування та контролю, оскільки офіцери все частіше будуть делегувати ключові рішення своїм начальникам.

«За цих умов Росії буде важко повернути ініціативу», – зазначили в британській розвідці.

Як пише The Guardians з посиланнями на західні військові джерела, Володимирр Путін особисто причетний до діянь російської армії в Україні, оскільки, приймає оперативні та тактичні рішення «на рівні бригадира чи полковника».

Російські військові значно більшою мірою ніж західні, діють під час бойових дій за вертикальною схемою “зверху вниз”. З інструкціями, які зазвичай надсилаються генералам на місцях. Але вторгнення в Україну змусило Москву піти на деяку зміну звичної схеми і Кремль став відправляти генералів ближче до лінії фронту, де, за даними українських збройних сил, було вбито до 12 таких високопоставлених осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.