Напад Лукаաенко на Львів? 3СY женуть вор0га ще на одному фронті. 3устріч з Путіним – чого чекати?

Путін примушуватиме Лукашенка вдарити у напрямку Луцька та Львова

Однак цей план російського диктатора з великою ймовірністю провалиться, впевнений експерт. Під час зустрічі російський диктатор Володимир Путін примушуватиме невизнаного президента Білорусі Олександра Лукашенка вступити у війну з Україною, але цей план навряд чи буде реалізований.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю РБК-Україна.

“Як я розумію, скоро знову буде зустріч Путіна і Лукашенка. Але після 9 травня. Думаю, що Путін знову буде намагатися примусити Лукашенка, щоби білоруська армія вдарила у напрямку Луцьк – Львів”, – сказав він.

Однак Жданов скептично оцінює такий сценарій. Експерт нагадав, що Лукашенко фактично відхрестився від участі у цій війні ще тоді, коли Путін був на вершині Олімпу – коли війна тільки починалася.

“А сьогодні він тим більше не втрутиться, я вважаю. Але Путін буде тиснути на нього дуже сильно”, – додав Жданов.

Раніше Жданов повідомляв, що російський диктатор Путін відсторонив від керівництва війною в Україні начальника генштабу РФ Валерія Герасимова, новий керівник може наказати піти в атаки на ЗСУ з останніх сил. Він також поділився інформацією, що Герасимова нібито відсторонили за невиконання поставлених завдань у “спецоперації”. Зараз в РФ, за його даними, поки не спостерігається формування третьої хвилі резерву.

Можливо диктатор робить це як відповідь на те, що ЗСУ пішли в контрнаступ ще по одному напрямку. Збройні сили України розпочали контрнаступ в Запорізькій області. Про це в інтерв’ю НВ заявив військовий експерт Олег Жданов.

“У Запоріжжі приблизно така ж ситуація, як на харківському напрямку. Вони постійно атакували”, – зазначив експерт.

Жданов також нагадав, що це було одне з найактивніших напрямків, у порівнянні з криворізьким і херсонським.

“Ми завдали їм вогневої поразки, вони почали перегрупуватися, ми скористалися нагодою і контратакуємо їх на цьому напрямку, поки вони не оговталися від поразки”, – зазначив експерт.

Щобільше Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24-го каналу розповів, що оцінюючи ймовірність звільнення територій нашої держави, зокрема Херсонської області, потрібно брати за показник не час, а можливості ЗСУ. Якщо у нас там буде накопичено достатньо сил і засобів, то рішення щодо проведення контрнаступу на Херсонському напрямку ухвалять відповідно до готовності наших військ проводити такі заходи.

Жданов відзначив, що гадати, коли саме це станеться, фактично неможливо. Адже повну інформацію про готовність наших військ має тільки Генеральний штаб. Однак така можливість зростає за мірою накопичення сил на відповідному напрямку. Олег Жданов зазначив, що російські військові стягують до тимчасово окупованого Криму зенітно-ракетні сили. Причина, вочевидь, одна – бояться контрнаступу. Так загарбники підсилюють свою протиповітряну оборону. Це доволі ускладнює контрнаступ для Збройних Сил України.

За словами Жданова, російська армія намагається закрити повітря над Херсоном і областю, а також – на північ, куди зможе дістати.

«Це – прикриття своїх військ для того, щоб ускладнити нам контрнаступальну операцію» , – наголосив Жданов.

Він пояснив, окупанти теж готуються до того, що українські захисники в якийсь момент перейдуть у контрнаступ і звільнятимуть нашу територію.

“Тому, на жаль, констатуємо, що російські військові підсилюють протиповітряну оборону, висуваючи підрозділ на північ півострова”, – зауважив військовий експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.