59 хвилин тому! Програա по всім фр0нтам! Розвал РФ: загнали себе в кут. Нова роль Києва…

Путін загнав Росію до глухого кута

Стратегічні “успіхи” російської “спеціальної військової операції”. Якщо просто записати у стовпчик.

У січні Росія вимагала відкотити НАТО до 1997 року
Результат: у травні 2 країни, які не збиралися, подадуть заявку на вступ до Альянсу. Вони одразу отримають оборонний союз із Великою Британією та США. А потім миттєво вступлять. Росія як бонус отримає 1271 кілометр дуже умовного кордону з НАТО і необхідність витрачатися на його зміцнення, пише політичний експерт Олексій Копитько

Росія погрожувала атакою на країни Балтії та Польщу
Результат: покалічили свої штурмові частини (десант, морську піхоту), прорядили авіацію, поламали найбільш боєготові механізовані з’єднання. Тобто, де-факто, втратили технічну можливість для реалізації наміру.

Вимагали демілітаризувати Україну
Результат: отримають, як мінімум, часткове переозброєння України західною зброєю та нову якість взаємної сумісності нашої армії з натовськими.

Це на поверхні. Якщо подивитись трохи далі:
Показали всьому світу реальну ефективність своєї зброї та техніки, коли доводиться воювати не з ополченням, а з рівновеликою армією.
Нарвалися на санкції. Відлучені від технологій та елементної бази. Як наслідок – будуть проблеми не лише з виробництвом нової зброї, а й із сервісом того, що вже продано у різні країни.
Менше зброї на експорт – менше політичного впливу – вищі витрати на його збереження коштом інших засобів – витіснення конкурентами із третіх країн.

Якась своєрідна боротьба за велич.

В результаті Росія не збереже свої кордони після війни.

Після війни Київ стане великим слов’янським центром, його відбудують, зокрема і за кошти репарацій від Росії. Ймовірно, Росії не існуватиме більше, як цілісної держави.

Про це в ефірі 24 каналу заявив російський опозиційний політик Леонід Гозман. Він також додав, що якщо не буде використана ядерна зброя – усім очевидно, що Україна переможе в цій війні.

Це буде новий світ, у якому Україна буде набагато сильнішою та впливовішою, аніж вона була до війни. Відповідно, Росія стане слабкою та беззахисною,
– зазначає російський опозиціонер.

Стосовно можливого ядерного удару, то варто додати, що Путін ніколи не ухвалює одноосібних рішень, а завжди намагається перекласти відповідальність на колектив: то на Раду безпеки Росії, то Держдуму, то російський генштаб.

Таким чином Приниження в Україні руйнує останню претензію РФ на статус наддержави, мовиться у статті.

Могутність сучасної російської армії мала на меті показати всьому світові, що її президент Володимир Путін повернув своїй країні велич після розпаду СРСР.

Натомість його задум перетворився на катастрофу: за два місяці боїв українська армія знищила понад 21 тисяч російських військових та щонайменше 1 600 броньованих машин, а також десятки літаків й флагман Чорноморського флоту “Москву”. Не говорячи вже про штурм Києва, який виявився хаотичним провалом, пише The Economist.

Лев Троцький писав, що “будучи точною копією суспільства, армія хворіє на ті самі хвороби, причому зазвичай із вищою температурою”. Бойові дії на сході та півдні України протягом наступних кількох тижнів визначать не тільки хід війни, але й репутація російської армію та суспільства, яке вона втілює.

Попередньо The Economist писали, що російський оборонний бюджет становить понад 250 мільярдів доларів, у такий спосіб втричі перевищуючи британський чи французький, але велика його частина, схоже, втрачена через корупцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.