3еленський не стримав слів. Жорстокий ультиматум для рф!!!

«Смердючі покидьки!» — Президент прокоментував обстріл окупантами Одеси.

«Задовлдення грітися на сонці з цими покидьками нема. Але ми маємо з ними говорити, поки не звершиться війна. Від якого вони Бога? Про що вони говорять?», заявив Зеленський.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із журналістами, під час якої розповів про перебіг війни, яка триває вже два місяці.

Зеленський сказав, що Україна швидко повертатиме всі тимчасово окуповані території, як тільки у нас буде достатньо зброї.

“Все що росіяни прорвуть і не дай боже окупують – ми повернемо. Це буде питання не 10-20 років, або не 8-річної війни з 2014 року, а питання того, чи буде у нас зброя. Як тільки вона буде і її буде достатньо, повірте мені – ми будемо повертати одразу ту чи іншу територію, яка тимчасово окупована”, – сказав президент України.

“Щодо постачання зброї Україні – нас точно не цікавить думка РФ. Хоча вони на початку агресії теж нам постачали зброю, ви пам’ятаєте, як вони”, – додав Зеленський.

“Я дуже хочу зупинити війну. Є дипломатичний шлях, а є військовий. Я обираю дипломатичний. Будь-який лідер не має права відміняти суб’єктивно до останнього дипломатичний шлях”, – зазначив президент, відповідаючи на запитання щодо того, чому він готовий на зустріч з Путіним.

Зеленський пояснив, що наполягає на особистій зустрічі з Путіним, бо хоче зупинити війну.

“Я не боюся зустрічі з президентом, боятися я не маю права, тому що наш народ показав, що він нічого не боїться, люди голіруч зупиняли танки”.

Пізніше Зеленський висловив упевненість, що Путін та його спільники постануть перед трибуналом:

“Я не хочу зустрічатися з президентом РФ. Я вимушений. Якщо ми плануємо дипломатичним шляхом вирішити ці питання. Щодо того, чи хочу я того, щоб Путін став перед трибуналом: я впевнений, що вони стануть – усі, хто віддавав ці ганебні накази зі знищення людей, дітей, усіх… Я в цьому впевнений, я в це вірю.

Ми знаємо, як іде міжнародний процес, як іде міжнародний суд, як це буває. Це триває роками. Ми почекаємо. Ми почекаємо. А якщо такі, як я не дочекаються, то наші діти точно дочекаються. Повірте, я впевнений, що буде останній цвях у політику цієї держави”.

Цю війну може зупинити той, хто її розпочав

«Будь-які формати через зустрічі через посередників рф або передача інформації через лідерів інших країн не дасть бажаного результату», — Володимир Зеленський.

Про переговори з РФ Зеленський також додав:

“Спочатку це був ультиматум. Потім риторика цього ультиматуму почала змінюватись саме через об’єднання нашого народу. Потім ультимативні пункти почали пропадати та розпочалися переговори.

Потім у Туреччині було підготовлено комюніке, на яке, наскільки мені відомо, РФ спочатку позитивно відреагувала, а потім вони отримали всередині держави високий рівень критики від народу, тому що через ЗМІ прищепили ненависть до України. І тоді, як я знаю, вони дали відповіді на це комюніке. Із цими відповідями наші підгрупи працюють.

Найактуальніші питання – це гарантії безпеки та нейтральність, доля Донбасу та Криму. Я вважаю, що більше питання не існує. Все інше – це політичні понти.

Сьогодні один з найскладніших днів в обороні Маріуполя, повідомив Зеленський. Ворог стріляє з моря, суші, танків, артилерії, літаків. Президент сказав, що за годину до пресконференції мав розмову з бійцями “Азову”, які перебувають на “Азовсталі”.

«До військового розблокування Маріуполя ми зараз не готові. І що командири, які там перебувають, чудово це розуміють», — додав Володимир Зеленський.

“Якщо буде знищено наших людей у Маріуполі, якщо буде оголошено референдум на будь-яких окупованих територіях України, Україна вийде з будь-яких переговорів”, – заявив Зеленський.

Також Президент розповів про відновлення України після війни.

“Я хочу щоб партнери допомагали відновлювати зруйновані міста — одного бюджету України недостатньо”, — заявив Зеленський.

Іноземні країни візьмуть регіони країни під свій патронат і допоможуть відбудувати свій регіон (Британія погодилася допомогти відбудувати Київщину, Швеція — Миколаївщину).

«Нас цікавлять фінансисти, архітектори, митці. Велика кількість професій і людей, які приїдуть відновляти той чи інший регіон, за яким буде закріплена та чи інша держава», — зазначив глава держави.

Ми станемо однією з найсильніших країн у Європі, у нас немає іншого вибору, – зазначив Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.