Путін почав зачистку винних у пр0валі війни в Україні: П0дивіться, що з ним зробили

У Росії повідомляють про зникнення Шойгу Мiнiстр оборони Росії CepriЙ Шойгу перестав з’являтися у публічному просторі з 11 березня , тобто його не видно 12 днiв iз 28 , ПОКИ тривае Вiйна в Україні , повідомляють російські ЗМІ . Джерело : російські журналісти – розслідувачі з видань ” Медіазона ” та ” Агентство ” Деталі : Журналісти зазначають , що Шойгу перестав з’являтися у публічному просторі з 11 березня .

Зазвичай Шойгу дуже активний у ЗМІ . З його приходом до Міноборони різко збільшився штат пресслужби , і відомство почало приділяти велику увагу своєму публічному образу . ” Агентство ” повідомляє , що до 11 березня Шойгу з’являвся в новинах майже щодня . в оточенні Шойгу обговорюють , що він нездоровий має проблеми із серцем , каже виданню знайомий міністра .

Відомо , що востаннє глава Міноборони РФ з’являвся у новинах 11 березня . Є відео , на якому Шойгу вручає державні нагороди окупантам , які брали участь у ” спеціальній військовій операції ” . 18 березня Шойгу згадується y повідомленні на сайті Кремля , в якому йдеться , що президент Володимир Путін обговорив iз постійними членами Ради безпеки ” хід спецоперації в Україні ” .

Згідно з повідомленням , на засіданні у присутній Шойгу . Відео та фотографій з наради не публікувалося . За словами журналістів , того ж дня , 18 березня , на Першому каналі вийшов сюжет про те , як Шойгу вручає нагороди . У сюжеті йшлося про те , що подія сталася ” сьогодні ” , проте картинка в сюжеті збіглася з відео , опублікованим на сайті Міноборони 11 березня . Остання новина у профілі Шойгу на сайті Міноборони також датована 11 березня .

За словами розслідувачів , зник не лише Шойгу . Після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.