Важливо! Ситуація на 3аході України – Арестович ա0кував: звернення до жителів, термін0во!

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович закликав жителів центральних і західних областей повернутися до нормального життя, бо Україна потребує повернення економіки в стабільне русло.

За словами Арестовича, зараз існує нагальна потреба запускати хоча б маленькі магазини та підприємства, аби були робочі місця. Якщо не запустити економіку, то далі може бути зле.

У своєму зверненні чиновник запевнив, що місцевому населенню Заходу та Центру України, поки нічого не загрожує, туди не дійшли бойові дії. Арестович зауважує, що пам’ятає про здійснені удари по аеродромах у Луцьку та Івано-Франківську, але наголошує, що це таки аеродроми, а не маленькі магазини чи кіоски, чи інші економічно важливі об’єкти. Тил наших військових має бути сильним.

“Кажуть, нема робочих місць? А мені навпаки пишуть, що є робочі місця. Шукають людей, які хотіли б попрацювати”, – зазначив чиновник.

Арестович додав, що зараз занадто багато людей не працюють.

Втім, за словами Радника голови Офісу президента України, ЗСУ зупинили росіян на усіх напрямках, тобто вони фактично нікуди не наступають, наші захисники не дають їм такої змоги.

“Час почати нормальне життя: повертатись і в школи, і малий, середній бізнес, і спортом займатись, відновлювати звички”, – наголосив посадовець.

Також Арестович в єдиному телемарафоні новин зазначив, що на всіх напрямках ворога зупинено, у багатьох містах, де окупанти наступали, після гарячої зустрічі від Збройних сил України загарбник перейшли до оборони. У росіян не вистачає озброєння, палива для техніки та особового складу.

“Приходить час позиційної війни, у багатьох містах, де наступили, вони перейшли до оборони, в обороні вони більш вразливі, ніж у наступі, тому що наступ це ініціатива, як би по-дурацьки вони того не робили. В обороні вони стануть, ми будемо знати, де вони, і зможемо добити їх ракетними артилерійськими авіаційними ударами, партизанами, силами спеціальних операцій. Для нас це вигідніша наступна фаза. І питання в тому, що тоді вони підуть на справжні перемовини, реальні, не безглузді ультиматуми”, — розповів Арестович.

Нагадаємо, 10 березня Уряд оголосив про переведення економіки на воєнні рейки та розробку плану переходу.

Про це у відеозверненні заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Разом з усім світом ми продовжуємо кувати нашу перемогу. Для цього економіка України стає на воєнні рейки. Енергетична безпека та робота критичної інфраструктури, оборонно-промисловий комплекс, агропромисловий комплекс, логістика, успішна робота цих секторів — це так само невід’ємні складові нашої перемоги», – наголосив Шмигаль.

Одним з найголовніших завдань сьогодення є проведення посівної в спокійних регіонах України, де відсутні прямі бойові дії.

«Наш пріоритет — це продовольчі культури. Ми активізували роботу з аграріями в цьому напрямку, аби Україна повністю забезпечила себе необхідною кількістю продовольства», – зазначив очільник уряду.

Країна відновлює своє життя! Рухаймося вперед, будьмо міцним тилом для ЗСУ! Все буде Україна!

джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.