3можемо закрити небо самі! Перемога за нами: підтримує весь світ. Б0рімося й поб0ремо!

Шанс, що Україні днями буде передано зброю, щоб самій закрити небо, понад 90%.

Країни НАТО мали встановити безпольотну зону над Україною. Однак найближчим часом Україна може отримати зброю, яка допоможе їй “закрити небо” самостійно, без залучення західних країн.

В цьому переконаний болгарський журналіст, головний розслідувач міжнародної групи Bellingcat Христо Грозєв. Він наголосив, що постачання такої зброї Україні – “це дуже реально”.

На його думку, мешканці інших країн здебільшого не розуміють, що від Росії походить довгострокова загроза, і не лише для України. Натомість політики знають це, але бояться розсердити свій електорат.

“Я думаю, що шанс, що зброя буде днями передана Україні, щоб самій закрити небо, – більше ніж 90%. Шанс, що НАТО активно втрутиться, щоб закрити небо – менше 40%”, – сказав Грозєв.

Він переконаний, що в усьому світі потрібно об’єднувати людей навколо заклику встановити безполітну зону над Україною.

Окрім цього, ккраїнська громада Угорщини 9 березня, у рамках вшанування дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Будапешті, передала петицію до угорського уряду з вимогою підтримати членство України у Євросоюзі, а також закрити українське небо.

Про це у Фейсбуці повідомила Ярослава Хортяні (Szlava Huk) – голова Товариства української культури в Угорщині.

“Україну в Євросоюз, Закрийте Небо над Україною! Росіяни забирайтеся з української землі! З цими гаслами ми прийшли до пам’ятника Тарасові Шевченку у Будапешті, що знаходиться поруч з МЗС Угорщини. Тут в будівлі МЗС передали петицію до угорського уряду із зібраними підписами. Основні наші вимоги: Членство України в Євросоюзі, захист України в повітряному просторі”, – йдеться в дописі.

За словами Хортяні, учасників акції запевнили, що “Угорщина хоче, щоб Україна була в Євросоюзі”.

“Зараз ми боремося за нашу країну, проти якої продовжує війну росія. Ми боремося за наше європейське майбутнє і очікуємо, що ЄС ухвалить історичне рішення щодо прискореного вступу України до Євросоюзу. Ми знову і знову рішуче звертаємося до НАТО з тим, щоб небо над Україною було закрите і припинилися російські бомбардування наших мирних міст. Ми боремося. І впевнена, що ми поборемо”, – наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп.

Нагадаємо, у столиці Угорщини з 27 лютого по 6 березня в різних конфесіях і релігійних організаціях відбувся тиждень екуменічних молитов за Україну.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.